Kas vienam slikts, tas otram hits! Sia pati iedzied slavenību noraidītās dziesmas

Raksta attēls - Kas vienam slikts, tas otram hits! Sia pati iedzied slavenību noraidītās dziesmas Ekrānšāviņu kolāža.

19.12.2015 / Parmuziku.lv

Sākotnēji bija paredzēts, ka dziesma "Cheap Thrills" tiks iekļauta Riannas topošajā albumā "ANTi", taču popzvaigzne dziesmu noraidīja.

Sia (Sia Furler) un Rianna (Rihanna) ir sadarbojušās jau iepriekš - pie komerciāli veiksmīgā singla "Diamonds". Arī Bejonce (Beyonce) dziesma "Pretty hurts" ir Sia sarakstīta, tāpat kā citas mums mīļas popdziesmas. Milzīgus panākumus guva arī pašas Sias sestais solo albums "100 Forms of Fears" ar hitiem "Chandelier", "Elastic Heart", kurus radio klausāmies jau otro gadu pēc kārtas.

Es domāju, ka produktivitāte, nevis dziesmu rakstīšanas talants, ir iemesls, kāpēc es esmu tik veiksmīga. Manuprāt, esmu laba kuratore, māku izvēlēties īstās dziesmas, kurām piemīt himniskums vai lipīgs piedziedājums.

uzskata Sia.

Mūziķe "Rolling Stones" intervijā atklāj, ka albumu "This Is Acting" rakstījusi ar nolūku kļūt par kādu citu - domājot par superzvaigžņu kā Rianna, Adele, Bejonce vajadzībām. Vienīgais izņēmums esot dziesma "One Million Bullets", kuru uzrakstījusi pati sev. Vēl Siai patīkot "Footprints" - dziesma rakstīja Bejoncei, un Riannai paredzētā "Cheap Thrills". Bet citādi mūziķe sacerētajām dziesmām īpaši nepieķeroties.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!