Labdarības koncertu "One Love Manchester" skaties internetā vai klausies pieci.lv

Raksta attēls - Labdarības koncertu "One Love Manchester" skaties internetā vai klausies pieci.lv Ekrānšāviņš

04.06.2017 / Parmuziku.lv

Šajā svētdienā 4. jūnijā Anglijas pilsētā Mančestrā notiek labdarības koncerts "One Love Manchester" Arianas Grandes koncertā notikušā sprādziena upuru piemiņai un ar mērķi savākt līdzekļus cietušo rehabilitācijai.

"One Love Manchester" iespējams vērot internetā, kā arī klausīties pieci.lv. Labdarības koncertā uzstāsies slaveni mūziķi, tajā skaitā Keitija Perija, Džastins Bībers, Robijs Viljams, Farels Viljams,  grupa "Coldplay" un citi.

Pašnāvnieka organizētajā sprādzienā 22. maija koncertā Mančestras arēnā dzīvību zaudēja 22 cilvēki, bet 116 cilvēki tika ievainoti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!