Uzņemta īsfilma par St.Vincent

Raksta attēls - Uzņemta īsfilma par St.Vincent Ekrānšāviņš.

08.09.2015 / Aiga Leitholde

Kas ir šī mīklainā, harizmātiskā dziedātāja? Atbildei tevi pietuvinās īsfilma Lone Star.

Virtuozā rokmūzikas sirēna dziedātāja St.Vincent jeb Annija Klārka (Annie Clark), kuru mums šovasar bija gods klausīties Positivus festivāla ietvaros, ir redzama galvenajā lomā Alana Del Rio Ortiza (Alan Del Rio Ortiz) dokumentālajā īsfilmā Lone Star, kas uzņemta ASV, dziedātājas dzimtajā štatā Teksasā.

St.Vincent talanta cienītājiem ir dotas tikai 4:12 minūtes, lai ielūkotos mākslinieces privātajā telpā. Īsfilmā mūziķe puskaila pastaigājas pļavā un pirms vietējās beisbola komandas spēles dzied himnu. Visas filmas garumā St.Vincent dalās pārdomās par mūzikas radīšanu, cilvēku dabu, saskarsmi ar faniem.

Annija Klārka pasaules slavu iemantoja, pateicoties savam daudzpusīgajam muzikālajam talantam. Viņa pārvalda vairāku instrumentu spēli, pati sacer savu mūziku, sakausējot dažādu mūzikas stilu robežas. 2014.gadā izdotais albums St.Vincent sajūsmināja gan fanus, gan kritiķus.

Īsfilmu Lone Star pilnā garumā skaties: nowness.com!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!