Tartu Mūzikas nedēļā mūzika draudzējas ar tehnoloģijām

Raksta attēls - Tartu Mūzikas nedēļā mūzika draudzējas ar tehnoloģijām Foto: Moa Pillar

08.12.2016 / Parmuziku.lv

8. decembrī un 9. decembrī Igaunijā notiek jau piektā Tartu Mūzikas nedēļa (Tartu muusikanädal), par savu norises vietu izvēloties universitātes pilsētu. Festivāls pasākumu un diskusiju ietvaros prezentē ne vien aktualitātes Igaunijas mūzikas industrijā, bet arī startup kompānijas.

Ceturtdienas, 8. decembra programma būs veltīta mūzikas industrijai saistošām tēmām, diskustējot par tēmām: mūzikas menedžments, tūres menedžments. Piektdien, 9. decembrī notiks startup biznesam veltīta konference, kurā tiks apspriesta dažādu biznesa modeļu sadarbības iespējas.

Visas Tartu Mūzikas nedēļas garumā mūzikas klubos, tā arī neierastās koncertvietās uzstāsies mūziķi un grupas. Noslēguma pasākums notiks Igaunijas Nacionālajā muzejā (J. Kuperjanovi 9), kur uzstāsies elektroniskās mūzikas mākslinieki.

Noslēguma pasākuma programma:

  • 20:00 Doors / DJ Kersten Kõrge & DJ Robert Kähr
  • 20:30-21:00 Dead Furies
  • 21:15-21:45 Moa Pillar (RU)
  • 22:00-22:30 Florian Wahl
  • 22:45-23:30 Suad (FI)
  • 23:45-00:30 Hanf Kung
  • 00:45-01:30 Paul Oja
  • 01:45-02:30 reket

Plašāka infromācija atrodama šeit.

Biļešu cena: 10 EUR, biļetes nopērkamas šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!