Tava mīļākā 90to gadu dziesma tikko ieguvusi pilnīgi jaunu jēgu

Raksta attēls - Tava mīļākā 90to gadu dziesma tikko ieguvusi pilnīgi jaunu jēgu Ekrānšāviņš

06.07.2016

Grupa "Spice Girls" spēcīgi turpina savu triumfa gājienu arī 20 gadus vēlāk!

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) "Globālo mērķu ilgtspējīgai attīstībai" ir pārveidojusi Spice Girls videoklipu "Wannabe" - desmitiem meiteņu un sieviešu no visas pasaules tiek uzdots jautājumu: "Ko tu tiešām, tiešām vēlies?". Kampaņa tika sākta pēc tam, kad "pasaules līderi apsolīja pievērst lielāku uzmanību sieviešu tiesībām, parakstot vienošanos par ilgtspējīgu attīstību, ar mērķi pārtraukt nabadzību, uzlabot klimatu un novērst nevienlīdzību." Iniciatīva aicina sievietes no visas pasaules ievietot fotogrāfiju sociālajos tīklos ar ziņu, kādas izmaiņas tu vēlies redzēt politikā un tās plānos, fotogrāfijai pievienojot mirkļabirku #WhatIReallyReallyWant. Septembrī bildes no visas pasaules tiks apkopotas un nodotas ANO pasaules līderiem.

 

Bijusī grupas Spice Girls dalībniece Viktorija Bekhema dalījusies ar šo ziņu savā Facebook kontā, lai paustu savu atbalstu kampaņai un atzīmētu 20. gadadienu, kopš šī dziesma pirmoreiz tika nodota pasaulei. Savukārt, grupas dalībniece Melānija paziņojusi, ka viņa ir glaimota, ka šī dziesma tiek izmantota šajā kampaņā! 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!