VIDEO: Simtiem cilvēku vienojas pacilājošā Bovija superhita "Heroes" izpildījumā

Raksta attēls - VIDEO: Simtiem cilvēku vienojas pacilājošā Bovija superhita "Heroes" izpildījumā Ekrānšāviņš no video

01.02.2018 / Parmuziku.lv

Pieminot 2016. gadā mūžībā aizgājušo mūziķi Deividu Boviju (David Bowie), grupas "Talking Heads" solists Deivids Bairns (David Byrne) kopā ar Kanādas kori "Choir! Choir! Choir! apvienojušies pacilājošā un svinīgā hita "Heroes" izpildījumā.

"Choir! Choir! Choir!" īpašs ar to, ka neīsteno tradiconālo kora modeli, bet drīzāk ir kā atvērta grupa, kurā jebkurš var pievienoties un piedalīties kopīgā dziedājumā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!