Vimeo.com izvēlējies 2016. gada topa videoklipus

Raksta attēls - Vimeo.com izvēlējies 2016. gada topa videoklipus Ekrānšāviņš no videoklipa Stylo G x Jacob Plant “Bike Engine”

16.12.2016 / Parmuziku.lv

Video koplietošanas platforma vimeo.com piedāvā savu 2016. gada labāko video topu – sports, animācija, dokumentālās filmas un arī mūzikas klipi.

Šogad par labāko vimeo.com redaktori atzinuši Stylo G x Jacob Plant “Bike Engine” un amerikāņu multiinstrumentālista Toro Y Moi koncertierakstu "Live From Trona", ko tiešsaistē pilnā garumā var noskatīties tikai par maksu. Atzinīgi novērtēti arī DJ Shadow ft. Run The Jewels - "Nobody Speak", "The Chemical Brothers" un Beka - "Wide Open", kā arī Jamie XX -"Gosh".

Stylo G x Jacob Plant “Bike Engine”

Režisors Kīts Šodīlds (Keith Schofield) ir regeja izpildītāja Stylo G un britu dīdžeja Džekoba Planta (Jacob Plant) dziesmas "Bike Engine" videoklipa autors. "Bike Engine" ir dīvains video, kas ar katru sekundi kļūst arvien dīvaināks un tajā pašā laikā arī asprātīgāks. Režisora iedvemas pamatā – aizspriedumi saistībā ar dzimumu atveidošanu, interneta komentēšanas kultūra, un paša režisora mākslinieciskās dilēmas, kas viņam rada vientulības sajūtu.

DJ Shadow ft. Run The Jewels - "Nobody Speak"

Amerikāņu repa dueta Run the Jewels sadarbībā ar dīdžeju DJ Shadow tapusī dziesma "Nobody Speaks" iznāca Starptautiskajā Ierakstu dienā, bet režisora Sema Pilinga (Sam Pilling) videoklips - augusta beigās. "Nobody Speaks" attēlo dažādu politisko līderu agresīvās debates, kas pāraug kautiņā. Kautiņa iznākumu, pašai nezinot, ietekmē samulsusi apkopēja.

THE CHEMICAL BROTHERS feat. Beck - "Wide Open"

"The Chemical Brothers" un dziedātāja Beka dziesmas "Wilde Open" videoklipā dejotājas Sonojas Mizuno (Sonoya Mizuno) cilvēciskais ķermenis kļūst pārdabisks.  Videoklipa autori ir režisoru tandēms Dom & Nic.

Jamie XX -"Gosh"

Elektroniskās mūzikas mākslinieka Jamie XX sirreālā videoklipa "Gosh" režisors ir Romeins Gavras (Romain Gavras). Video ir simbolisks un vienlaikus arī dekoratīvs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!