Weekend Festival Baltic uzstāsies AVICII un citi deju mūzikas smagsvari

Raksta attēls - Weekend Festival Baltic uzstāsies AVICII un citi deju mūzikas smagsvari Foto: pixabay.com

01.02.2016 / Parmuziku.lv

Weekend Festival Baltic organizatori informē, ka savas uzstāšanās festivālā apstiprinājušas tādas superzvaigznes kā – AVICII no Zviedrijas, patlaban DJ duets nr.1 pasaulē – Dimitri Vegas & Like Mike, Baltijā īpaši iemīļotais Robin Schulz, kā arī nīderlandiešu deju mūzikas smagsvars Afrojack.

Weekend Festival Baltic Pērnavā no 4.līdz 6.augustam norisināsies otro gadu pēc kārtas un tā apmeklētājus sagaidīs patiesi iespaidīgs mākslinieku saraksts. Tajā šogad ir iekļauti pasaulē pazīstamie Knife Party un hitu meistaru Sigma. Līdzās tādām pēdējo gadu uzlecošajām zvaigznēm, kā igauņu Syn Cole un krievijas populārākajam DJ duetam Matisse & Sadko, jau ilglaicīgus deju mūzikas fanus iepriecinās arī leģendārās grupas ATB uzstāšanās.

Tāpat savu uzstāšanos Pērnavā ir apstiprinājusi virkne citu deju mūzikas mākslinieku, tostarp Bassjackers, Infected Mushroom Live, Tungevaag & Raaban, Latvijā īpaši populārā hita “I'm an Albatraoz” īpašnieki Aronchupa, Darude, Jack Perry, Mr.Belt & Wezol, Da Tweekaz, Tiger Lilly, un Ummet Ozcan.
 
Jau pagājušajā nedēļā Weekend Festival Baltic izziņoja pirmos oficiālos festivāla māksliniekus, kuru vidū bija Swedish House Mafia grupas galvenie dalībnieki, tagad plašākā pasaulē pazīstami kā Axwell & Ingrosso, iespaidīgo šovu meistars un klubu mūzikas ģēnijs Steve Aoki, grupas LMFAO līderis Redfoo, jaunais dīdžejs Lost Frequencies no Beļģijas, britu uzlecošā zvaigzne Sigala, Showtek, Example un daudzi citi.
 
Weekend Festival Baltic ir Baltijā lielākais elektroniskās deju mūzikas festivāls, kas šī gada 4.-6. augustā norisināsies Pērnavas pludmalē Igaunijā. Trīs dienu laikā uz četrām skatuvēm kopā kāps un neaizmirstamus priekšnesumus sniegs ap 80 augsta līmeņa mākslinieku no visas pasaules.
Reģistrējoties www.weekendbaltic.lv, būs iespēja no 8. līdz 14. februārim iegādāties 3 dienu festivāla biļetes par samazinātu cenu. Festivāla biļešu publiskā pārdošana sāksies 15. februārī.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!