Industrijas Ziņas

Viss, kas Tev jāzina par Ozola gaidāmo albumu un tā prezentāciju, vienuviet!

Raksta attēls - Viss, kas Tev jāzina par Ozola gaidāmo albumu un tā prezentāciju, vienuviet! Publicitātes foto

09.11.2015 / Inese Grīnberga

Atpakaļ nākotnē ir pašmāju hiphop mākslinieka Ozola piektais studijas albums, kurā iekļautas 12 dziesmas, kas tapušas laika periodā no 2012. gada līdz pat šī gada rudenim, tostarp singli Piemēri (2013.), Sapņotājs (2013.), Ilgojos (2014.), Mirāža (2012.) un jaunākais singls Superhaips (2015.).

Albuma tapšanā piedalījušies bītmeikeri Oriole, NiklāvZ, H.Šteins, studijas producenti ansis (Dirty Deal Audio), D.Muižnieks un J.Kalve (Labo ierakstu studija), viesmākslinieki Edavārdi, Nātre, Raymoha, Roberts, Kodek, scratch no DJ Dzee, taustiņus iespēlējuši P. Upelnieks un K.Indrišonoks.

Iepazīsties ar albuma dziesmu fragmentiem šeit:

 

Atpakaļ Nākotnē prezentācijas pasākums notiks ceturtdien, 12. novembrī

Klubā ONE ONE, Rīgā Šarlotes ielā 18A, divās zālēs un pagalmā. Apmeklētājiem piedāvās daudzveidīgas izklaides. Paredzēts šovs ar 3D objektiem un videoprojekcijām. 

Ieeja klubā no plkst.19:30. Vakara programma paredzēta jau sākot no plkst. 20:00, kad īpašā seansā interesentiem būs iespēja noskatīties jaunā režisora Dāvja Dreimaņa dokumentālo īsfilmu par divām pašmāju hiphopa paaudzēm Laiks ir uzvarējis. Tālāk sekos Kinoblogeri.lv sagatavota programma un 21:10 tiks prezentēts Ozola jaunā albuma tituldziesmas Atpakaļ Nākotnē videoklips, kam sekos koncerts ar viesmākslinieku piedalīšanos, tostarp Edavārdi, Nātre, Raymoha, Kurts, Roberts, DJ Dzee, Spatz Beatz, kā arī Kodek.

Pēc plkst. 23:00 muzikālo programmu lielajā zālē turpinās NiklāvZ un Oriole. Mazajā Chillout zālē no plkst. 19:30 uzstāsies Dj Richi (Vinyl). Pagalmā būs iespēja aplūkot automašīnu DeLorean DMC12, kas kulta filmā Back to the Future bija pārveidota par laika mašīnu un skatāma arī Ozola jaunākajā videoklipā SUPERHAIPS. 

Ieeja pasākumā dāvanā

Iespēju apmeklēt pasākumu iegūst visi, kas līdz 11.novembrim interneta veikalā atpakalnakotne.lv iepriekšpārdošānā iegādāsies Atpakaļ Nākotnē CD vai vinila plati, kā arī somu vai kādu no T-krekliem ar Atpakaļ Nākotnē dizainu, kas uz vietas pieejami arī veikalā Hoodshop, Rīgā, Brīvības ielā 72 k2.

 

Ģirts Rozentāls jeb Ozols hiphopa solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu Neko 2005 (2000.), pēc kura sekoja albums Cieņa un mīlestība (2001.), Augstāk, Tālāk, Stiprāk (2002.), Dūzis (2003.) un 2009. gadā izdotais albums Neatkarība. Savas radošās darbības laikā Ozols piedalījies arī tādos projektos kā Fact un Rool Makaz un trīs reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu. 2015. gada 30.septembrī publicēts Ziemeļīrijā filmētais singla Superhaips videoklips, kurā redzama kulta filmā Back to the Future (1985) izmantotā automašīna DeLorean DMC-12.

 

Šī gada 21.oktobrī kulta triloģijas Back to the Future fani visā pasaulē atzīmēja 30. jubileju pirmajai triloģijas filmai, un tieši 2015. gada 21. oktobris bija tas nākotnes datums, kurā otrajā filmā zinātnieks Doks un skolnieks Mārtijs nonāca nākotnē. Šajā zīmīgajā datumā Kinoblogeri, ASV vēstniecība Latvijā un k/t Kino Citadele piedāvāja iespēju leģendāro triloģiju noskatīties uz lielā ekrāna. Ar priekšnesumu pirms seansa uzstājās arī Ozols ar aktuālo singlu Superhaips no jaunā albuma Atpakaļ Nākotnē.

Atpakaļ Nākotnē suvenīri, kā arī CD un vinila plates iepriekšpārdošanā - www.atpakalnakotne.lv

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!