Ozols publicē Atpakaļ Nākotnē videoklipu

Raksta attēls - Ozols publicē Atpakaļ Nākotnē videoklipu Ekrānšāviņš

22.11.2015 / Parmuziku.lv

Astoņdesmito šarms un mode pilnā krāšņumā!

Atpakaļ Nākotnē ir Ozola jaunā albuma tituldziesma, kas tapusi sadarbībā ar elektroniskās mūzikas producentu KODEK. Videoklipā KODEK pavadībā Ozols tiek aizvests starpgalaktiskā ceļojumā uz planētām, par kuru eksistenci nojauš tikai filmas Star Trek kuģa USS Enterprise kapteinis Džeimss Tiberius Kirks, bet viss ceļojums noslēdzas planētā Flopijs, kurā izrādās vēljoprojām valda 80-ito gadu noskaņas un mode. Planēta Flopijs ir kā laika kapsula, kurā izbijušas un sen neredzētas slavenības vēljoprojām ir aktuālas.

 

Piektais studijas albums

Atpakaļ Nākotnē ir pašmāju hiphop mākslinieka Ozola piektais studijas albums, kurā iekļautas 12 dziesmas, kas tapušas laika periodā no 2012. gada līdz pat šī gada rudenim, tostarp singli Piemēri (2013.), Sapņotājs (2013.), Ilgojos (2014.), Mirāža (2012.) un jaunākais singls Superhaips (2015.). Albuma tapšanā piedalījušies bītmeikeri Oriole, NiklāvZ, H.Šteins, studijas producenti ansis (Dirty Deal Audio), D.Muižnieks un J.Kalve (Labo ierakstu studija), viesmākslinieki Edavārdi, Nātre, Raymoha, Roberts, Kodek, scratch no DJ Dzee, taustiņus iespēlējuši P. Upelnieks un K.Indrišonoks.

Jaunais albums pieejams straumēšanas servisos SpotifyDeezer, iTunes, digitāli iegādājams ozols.bandcamp.com. Albuma vinila plates PRE-ORDER, CD par īpašu cenu un T-krekli pieejami www.atpakalnakotne.lv un veikalā HOODSHOP, Rīgā, Brīvības ielā 72 k2.

 

Atskats uz albuma Atpakaļ Nākotnē prezentāciju

Atpakaļ Nākotnē prezentācijas pasākums notika 12. novembrī Rīgā, klubā ONE ONE. Koncertā piedalījās viesmākslinieki - Kodek, Edavārdi, Nātre, Raymoha, Kurts, Roberts, DJ Dzee, Spatz Beatz. Muzikālo programmu lielajā zālē pēc koncerta turpināja NiklāvZ un OrioleChillout zālē vinila plates spēlēja Dj Richi. Pagalmā bija iespēja aplūkot automašīnu DeLorean DMC12, kas kulta filmā Back to the Future bija pārveidota par laika mašīnu un skatāma arī Ozola jaunākajā videoklipā SUPERHAIPS.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols hiphopa solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu Neko 2005 (2000.), pēc kura sekoja albums Cieņa un mīlestība (2001.), Augstāk, Tālāk, Stiprāk(2002.), Dūzis (2003.) un 2009. gadā izdotais albums Neatkarība. Savas radošās darbības laikā Ozols piedalījies arī tādos projektos kā Fact un Rool Makaz un trīs reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu. 

SAITES:

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!