Ozols norepo ielūgumu uz sava albuma prezentāciju

Raksta attēls - Ozols norepo ielūgumu uz sava albuma prezentāciju Ekrānšāviņu kolāža

11.11.2015 / Parmuziku.lv

"...bet 80's fleivu sameistaros pa glītam- neviens cits kā Kodek, viss būs pa īstam!"

Dziesmā 12.novembra reps pašmāju hiphopa izpildītājs Ozols repo par gaidāmo albuma Atpakaļ Nākotnē prezentācijas pasākumu, kas notiks ceturtdien, 12. novembrī, klubā ONE ONE, Rīgā Šarlotes ielā 18A.

Lai arī kas tu esi, mēs kļūsim par taviem repa advokātiem,

repo Ozols

Video autors: Reinis Vilnis Baltiņš

Ieeja no 19:30.
20:00 īsfilmas Laiks ir uzvarējis īpašais seanss, pēc tam Kinoblogeri.lv ar ziņām pa tiešo no Komptonas (Straight Outta Compton)
21:10 Jaunā videoklipa Atpakaļ Nākotnē prezentācija un tad koncerts ar viesmākslinieku piedalīšanos, tostarp Edavārdi, Nātre, Raymoha, Kurts, Roberts, DJ Dzee, Spatz Beatz, kā arī Kodek. Būs šovs ar 3D objektiem un videoprojekcijām!
Pēc plkst. 23:00 muzikālo programmu lielajā zālē turpinās NiklāvZ un Oriole.
Visu vakaru būs daudzveidīgas izklaides, tostarp kino un datorspēļu automāti, Chillout zālē vinila disco ar DJ Richi.
 
 

Iespēju apmeklēt pasākumu iegūst visi, kas līdz 11.novembrim interneta veikalā www.atpakalnakotne.lv iepriekšpārdošānā iegādāsies Atpakaļ Nākotnē CD vai vinila plati, kā arī somu vai kādu no T-krekliem ar Atpakaļ Nākotnē dizainu, kas uz vietas pieejami arī veikalā Hoodshop, Rīgā, Brīvības ielā 72 k2. 

Pasākuma dienā ieeja 7 eiro.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!