Ozols prezentēs “Atpakaļ nākotnē” vinila plati

Raksta attēls - Ozols prezentēs “Atpakaļ nākotnē” vinila plati Publicitātes foto

05.04.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju hiphopa izpildītājs Ģirts Rozentāls jeb Ozols 9.aprīlī bārā “Nemiers” (Rīgā, A.Briāna ielā 9a), prezentēs jaunākā albuma “Atpakaļ nākotnē” vinila izdevumu. Latvijas hiphopa vēsturē būs pirmais vinilā izdotais albums.

Ieeja prezentācijas pasākumā no plkst. 20:00, prezentācijas un koncerta sākums plkst. 21:00. Ieeja bez maksas tiem, kas iegādājušies vinila plates iepriekšpārdošanā atpakalnakotne.lv vai uz vietas pasākumā. Vinila plašu saņemšana no plkst. 20:00. Vietu skaits ierobežots!

Šajā pavasarī Ozols devās “Atpakaļ nākotnē” koncerttūrē, kuras programmā iekļautas īpašas albuma dziesmu aranžijas, kā arī populārākie singli no iepriekšējiem albumiem jaunās skaņās. Nupat Ozols atgriezies no Tallinas mūzikas nedēļas (Tallinn Music Week), kurā prezentēja albuma “Atpakaļ nākotnē” kompozīcijas, izpildīja 2010. gada singlu “Panorama” krievu valodā, kā arī pirmatskaņoja dziesmu “Melni suņi”, piedaloties bītmeikeram NiklāvZ un Rick Feds. “Atpakaļ nākotnē” koncerttūres noslēgums notiks 16.aprīlī Cēsīs, Fonoklubā.

“Atpakaļ nākotnē” ir Ozola piektais studijas albums, kas izdots 2015. gada novembrī. Albumā iekļautas 12 dziesmas, kas tapušas laika periodā no 2012. gada līdz pat aizvadītā gada rudenim, tostarp singli “Piemēri” (2013.), “Sapņotājs” (2013.), “Ilgojos” (2014.), “Mirāža” (2012.), jaunākais singls “Superhaips” un albuma tituldziesma “Atpakaļ nākotnē” (2015.). Albums nupat ieguvis Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” nominācijā “hip-hop mūzikas albums”, savukārt “Superhaips” un “Atpakaļ nākotnē” videoversijas nokļuva “Zelta Mikrofona” balvai nominēto videoklipu pieciniekā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!