Industrijas Ziņas

Cilvēki internetā jūsmo par 1986. gada dziesmu "Liedagā"

Raksta attēls - Cilvēki internetā jūsmo par 1986. gada dziesmu "Liedagā" Ekrānšāviņš

30.06.2016 / Parmuziku.lv

Kurš vēl šo tik labi varētu nodziedāt?

Grupu "Līvi" un "Remix" apvienotais kolektīvs dzied komponista Imanta Kalniņa sakomponēto dziesmu "Liedagā". Interesanti, ka dziesma daudziem liepājniekiem esot neoficiālā pilsētas himna, un arī Liepājas sociālā profilā Facebook komentāros cilvēki raksta, ka dziesma raisa ilgas pēc mājām, atceras skolas laiku un mūziķus, kuri aizgājuši mūžībā.

Avots: facebook.com/liepajalv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!