Karsts! 20 spilgtākie Latvijas mūziķi vienojas īpašā Ziemassvētku dziesmā

Raksta attēls - Karsts! 20 spilgtākie Latvijas mūziķi vienojas īpašā Ziemassvētku dziesmā Ekrānšāviņš.

18.12.2015 / Parmuziku.lv

"Vakars ar Renāru Zeltiņu" 2. sezonas garumā dziedātājs Ralfs Eilands rindu pa rindai uzrakstīja dziesmu "Divas dvēseles", zem nosaukuma "Kaut Kur Ziemeļos" apvienojot Latvijas populārās mūzikas zvaigznes un leģendas:

Raimondu Paulu, Renāru Kauperu, Intaru Busuli,  Igo, Māru Upmani-Holšteinu, Jāni Holšteinu-Upmani, Rolandu Ūdri, grupu "DaGamba", Aiju Andrejevu, Jāni Aizpuru, Agnesi Rakovsku, Aminatu, Juri Kaukuli, Dambi, Donu, Aiju Vītoliņu, Lauri Reiniku, Kristīni Prauliņu, kā arī  Renāru Zeltiņu un, protams, pašu Ralfu Eilandu. Varbūt vēl kādu? Skaties video!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!