Renārs Zeltiņš un Dons maskējas par ielu muzikantiem Vecrīgā

Raksta attēls - Renārs Zeltiņš un Dons maskējas par ielu muzikantiem Vecrīgā

03.10.2015

Aculiecinieka video. Garāmgājējiem pārsteigums!

Vakardien nofilmēts šis video, kurā redzams, ka divas skatuves zvaigznes - Renārs Zeltiņš un Dons - abi pielīmētām bārdām un dīvainās drēbēs uzstājas uz ielas. Balsi, protams, grūti neatpazīt un arī Zeltiņa žiperīgo gaitu nesajauksi ne ar ko citu!

Droši gan to nezinām, bet varam tikai minēt, ka šeit varētu būt tapis video šovam Vakars ar Renāru Zeltiņu, kurš pēc ilgas pauzes 23. oktobrī atgriezīsies LTV ēterā.

Spriežot pēc tā, kā Zeltiņš novelk cepuri un parūku, video uzņemts brīdī, kad viņi nolēmuši atklāt savas personības. Gaidīsim sižetu!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!