Apbrīnojams talants! Komiķis Maikls Vinslovs perfekti atdarina slavenus rokmūziķus

Raksta attēls -  Apbrīnojams talants! Komiķis Maikls Vinslovs perfekti atdarina slavenus rokmūziķus Ekrānšāviņš no filmas The History of the Typewriter

03.03.2016 / Parmuziku.lv

Seriāla "Policijas akadēmija" komiķim Maiklam Vinslovam (Michael Winslow) skaņu imitēšana padodas izcili - viņš spēj atveidot 10 000 dažādas skaņas, tostarp arī rokmūzikas leģendu skanējumu - balsi un ģitāras kaukšanu. 13. martā komiķis uzstāsies Rīgā!

Ģitāras ģēnijs Džimijs Hendrikss

Runā, ka slavenais Džimijs Hendrikss mācējis ģitāru spēlēt arī ar zobiem. Bet Maikam ģitāras spēlēšanai pat ģitāra nav vajazīga!

Led Zeppelin - "Whole Lotta Love"

Lai gan priekšnesums ir duets, ģitārista vietā tik pat labi varēja būt viens no mums - Maiks Vinslovs māk atdarināt visus instrumentus, turklāt liek tiem skanēt vienlaicīgi.

Kā Vinslovs ar savu ķermeni rada vispārsteidzošakās skaņas, varēs piedzīvot klātienē - 13. martā, kad komiķis ar stand-up šovu "Michael Winslow’s Sound Adventure" uzstāsies Latvijā, kinoteātrī Splendid Palace. Biļetes nopērkamas bilesuserviss.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!