Kā izklausās hip hops apvienojumā ar metālu?

Raksta attēls - Kā izklausās hip hops apvienojumā ar metālu? Foto: Ekrānuzņēmums

12.05.2015 / Inese Grīnberga

Nupat nācis gaismā jaunās metāla apvienības Harta un repera Sanda videoklips, kas vienlaikus ir gan izaicinājums mūzikas žanru robežām, gan jauna pieredze abu žanru klausītājiem.

Alternatīvā metāla grupa Harta un hip hop mākslinieks Sandis 12. maija agrā rītā publicējuši kopējā sadarbībā tapušo singlu un videoklipu Kam Tu Klanies, kas savu radio pirmatskaņojumu piedzīvoja jau 10. maija vakarā.

Kā informē Harta menedžere Laila Siliņa, šis projekts ir izaicinājums mūzikas žanru robežām, kombinējot metāla mūzikai raksturīgos agresīvos vokālus un jaudīgās ģitāras ar hiphopa liriku un ritmiem, ļaujot kompozīcijai kopumā izskanēt melodiskos piedziedājumos.

Vēlējāmies radīt ko saistošu gan saviem, gan Sanda klausītājiem, abas auditorijas izvirzot kā vienlīdz svarīgas,

komentē Harta vokālists Kārlis Kalvišs, kas veicis arī videoklipa montāžu.

Novērtē, kā ir izdevies apvienot šķietami atšķirīgos žanrus jaunajā kopprojektā!

Kam Tu Klanies mūzikas autori ir Harta, Sandim pievienojoties dziesmas teksta tapšanā. Dziesma ierakstīta, miksēta un māsterēta Kārļa Šteinmaņa studijā un tiek piedāvāta bezmaksas lejupielādei Sanda Soundcloud profilā. Videoklipa filmēšana notika Monsterparkā, tapšanu atbalstīja BRO Creation, Rock Distribution un 38 Special.

Sandis ir hip hop mākslinieks, kuram šī nav pirmā sadarbība ar smagās mūzikas pārstāvjiem - pērn sadarbībā ar metāla apvienību Retrace My Life Sandis prezentēja dziesmu un videoklipu Kaklasaite, kas guva pozitīvas atsauksmes un klausītāju atzinību.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!