Kādi satiksmes ierobežojumi gaidāmi ceļā uz Positivus festivālu ?

Raksta attēls - Kādi satiksmes ierobežojumi gaidāmi ceļā uz Positivus festivālu ?

16.07.2015 / Antra Bērtule

Braucienu uz festivālu plāno laicīgi. Iepazīsties, šeit ir svarīga informācija par satiksmes ierobežojumiem uz Positivus.

Festivāls jau sākas līdz ar došanos ceļā, līdz ar to sagatavojiet savu mūzikas izlasi, nodrošinieties ar dzeramo ūdeni, ņemot vērā, ka var nākties iekļūt sastrēgumā un sagādājiet sev pašu labāko garastāvokli.

Pirms došanās ceļā vēlreiz pārliecinieties, ka jūsu transporta līdzeklis ir tehniskā kārtībā. Ja iespējams, dodieties uz Salacgrīvu jau ceturtdien – tā izvairīsieties no stāvēšanas sastrēgumos, kas vislielākie kļūst piektdienas pēcpusdienā. Telšu pilsētiņa būs atvērta jau no ceturtdienas plkst.17 un darbosies līdz pirmdienas plkst. 16.

Ierodoties Salacgrīvā, automašīnu novietojiet festivāla oficiālajā autostāvvietā. Maksa par iebraukšanu stāvvietā – EUR 10, tā tiek noteikta par katru iebraukšanas reizi, neatkarīgi no autostāvvietā pavadīto stundu skaita. Par stāvvietu būs iespējams norēķināties arī Mobilly aplikācijā. Lai apmaksātu stāvvietu ar Mobilly, sūti START atstarpe AUTO atstarpe POS uz 1859 (piem., START AB1221 POS). Stāvvietu nav nepieciešams apturēt.

Festivāla organizatori atgādina – autostāvvietā kategoriski aizliegts būvēt teltis vai nojumes, izmantot grilu vai citas ierīces. Automašīnas jānovieto saskaņā ar Positivus festivāla darbinieku norādēm. Nakšņošana automašīnā ir atļauta.

Salacgrīvas novada kārtībnieki aicina festivāla apmeklētājus ievērot uzstādītās ceļa zīmes - apstāties un stāvēt aizliegts, īpaši uz maģistrālās ielas, automašīnas ir jānovieto tam paredzētajās stāvvietās. Pasaudzējiet savus un citu nervus, ievērojiet ceļa zīmes - uzstādīto ceļa zīmju neievērotāji tiks sodīti.

Atcerieties, ka braucot uz festivālu, ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un sastrēgumiem. Festivāla norises laikā satiksmes ierobežojumi uz autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) (A1) tiks samazināti. No Baltezera līdz Ādažiem (0,00.-6,3. km), kur šobrīd notiek asfaltēšanas darbi, no 17.-19. jūlijam nekādi būtiski darbi un satiksmes ierobežojumi nav plānoti. Šosejas posmā Salacgrīvas novadā no 81,27.-87,10. km festivāla laikā plānoti tikai ātruma ierobežojumi.

Tiem apmeklētājiem, kas uz Salacgrīvu dosies no Ainažu – Igaunijas puses, jārēķinās, ka Salacgrīvas novadā (89,4.-101,36. km) uz šosejas ir 7 luksoforu posmi. Tilta pār Krišupi rekonstrukcijas dēļ satiksme tiks organizēta pa apbraucamo ceļu. Paredzamais šī posma šķērsošanas laiks ir 25-35 min. Lai arī brīvdienās darbi nenotiek, visi ierobežojumi un luksofori tiks saglabāti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!