Andris Ērglis savus klausītājus iepazīstina ar dziesmu "Tava ēna"

Raksta attēls - Andris Ērglis savus klausītājus iepazīstina ar dziesmu "Tava ēna" Publicitātes foto

04.03.2017 / Parmuziku.lv

Andris Ērglis nācis klajā ar jaunu dziesmu "Tava ēna", kuras tapšanas procesā bijuši iesaistīti tikai liepājnieki. Dziesma jau šobrīd atrodama visos digitālos straumēšanas servisos.

Andris Ērglis par dziesmu:  

"Es to redzu kā stāstu it kā ne par Laimi, bet gan par sāpēm, bet caur šīm sāpēm dažkārt mēs tiekam pie Laimes". Bet mūzikas autors Jānis Strazds stāsta: “Ar Andri kopā strādājam jau gadus 16, bet šīs dziesmas radīšana bija mana pirmā sadarbība ar Ivaru Sudmali kā teksta autoru.

Tā kā šajā ierakstā iesaistītie visi ir liepājnieki, šis darbs ir absolūti "made in Liepāja", kaut gan no liepājroka tur nav ne vēsts. Ivars dziesmas ierakstā veica arī taustiņinstrumentālista un producenta funkcijas, un man bija interesanti  redzēt galarezultātu, jo pats ierakstā nepiedalījos. Dziesma tika pirmatskaņota un skanēja kā sveiciens Ivaram viņa 40 gadu jubilejas koncertā.”

Tā tika ierakstīta Ivara Sudmaļa ierakstu studijā Liepājā, bet miksu un pēcapstrādi veica Edijs Gņedovskis Rīgā, studija GEM. Ierakstā Andris ne tikai iedziedāja, bet arī iespēlēja bungu partiju, jo tikai viņš vislabāk izjūt Jāņa dziesmas. Pārējos instrumentus iespēlēja un noproducēja Ivars.

Dziesma atrodama Ivara Sudmaļa un draugu albumā ‘Vīna glāze’, ko pieprasīt var visos mūzikas veikalos, kā arī pieejams visos digitālos straumēšanas servisos, to skaitā Spotify, iTunes, Deezer, Amazon utt.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!