Andris Ērglis un koris Laiks piedāvā jaunu dziesmu

Raksta attēls - Andris Ērglis un koris Laiks piedāvā jaunu dziesmu Publicitātes foto

14.09.2015 / Parmuziku.lv

Jaunā kompozīcija Lins ir tituldziesma komponista Jāņa Strazda un dzejnieka Jāņa Petera dziesmu ciklam LINS, kas CD formātā un nošu grāmatas veidā dienasgaismu ieraudzīs jau oktobrī.

Dziesma Lins, tāpat kā visas cikla dziesmas, ir par 21. gadsimta latvieti – par viņa sīkstumu, patriotismu, savas zemes mīlestību, bet arī par viņa kļūdām un pretrunām. Lins ir kā simbols latviskajam – lina audums ir pelēks un raupjš, bet tajā pašā laikā arī skaists un izturīgs.

Dziesmas ierakstā piedalījušies – Andris Ērglis (balss, sitaminstrumenti), Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris Laiks un diriģente Ilze Balode, Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Māris Kupčs (ģitāra) un Aivars Meijers (bass). Skaņu režisors – Egils Mežs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!