Ansis Klintsons un Ingars Viļums piedāvā jaunu dziesmu

Raksta attēls - Ansis Klintsons un Ingars Viļums piedāvā jaunu dziesmu Publicitātes foto

10.02.2016 / Parmuziku.lv

Kādreizējās grupas Logo solists Ansis Klintsons ar savu mūzikas apvienību NLO / Nepieradināto Logo Orķestri, sadarbojoties ar Prāta Vētras basģitāristu Ingaru Viļumu, radījis jaunu dziesmu „Zirgi”.

Jaunam gadam sākoties, NLO sevi piesaka ar savu jauno singlu – "Zirgi". Gan dziesmas vārdu, gan mūzikas autors ir Ansis Klintsons. Viņš arī dziesmā ir iespēlējis akustiskās ģitāras un sintezatoru. “Dziesma radās pie Juglas ezera, domājot par dzīvi un tās neapturamo plūdumu,” stāsta Ansis. “Tā ir asociatīvās dzejas darbs - kad ezers ir maigs un mierīgs, tā spogulī kaut kas tomēr viļņojas, un tad Tu sajūti tikko nopļautās zāles smaržu, laimīgās dzīves garšu, bet sekundes tikai skrien, skrien, skrien... laiku kopā sien. Sekundes un minūtes ir kā mazi rokturīši laikam, lai to varētu saskaitīt, apjaust un iegrāmatot dzīves plūdumā”.

Dziesmā ir dzirdamas ģitāras partijas no Matīsa Jākobsona. Liela loma dziesmas tapšanā ir arī Ingaram Viļumam, kurš Ansim palīdzēja ar aranžēšanu, atmosfēriskām sintezatoru partijām un arī ar savu pieredzi un skanējuma redzējumu. Protams, Ingars Viļums piedalījās arī dziesmas tapšanā, iespēlējot 1/3 basa partiju, bet pārējās 2/3 iespēlēja Tīna Tilčika. Abu basģitāristu tembri tik labi saskanēja, ka dziesmas producenti Jānis Kalve un Lotars Lodziņš nevarēja izlemt, kuru basu paturēt dziesmā, tāpēc šajā skaņdarbā ir dzirdams divu basistu kopdarbs.

Ansis Klintsons plašāk ir pazīstams, kā kādreizējās grupas Logo solists un zināmās dziesmas “Man Nav Kauns” autors un izpildītājs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!