Ar koncertu Latvijā uzstāsies baltkrievu alternatīvā roka spīdekļi „Nebulae Come Sweet”

Raksta attēls - Ar koncertu Latvijā uzstāsies baltkrievu alternatīvā roka spīdekļi „Nebulae Come Sweet” Publicitātes foto

24.10.2017 / Parmuziku.lv

Ar diviem koncertiem Latvijā viesosies Baltkrievijā atzīta alternatīvā roka eksportprece – grupa „Nebulae Come Sweet” .

Grupa „Nebulae Come Sweet” ir četru mūziķu projekts, kas startēja Minskā 2014. gadā. 

Grupa ātri vien iekaroja klausītāju simpātijas, galvenokārt koncertēšanas specifikas dēļ – stilizētas gaismas, video projekcijas, kā arī prātā paliekošie grupas mūziķu vizuālie noformējumi.

Muzikāli grupas plūstošo mūziku visbiežāk raksturo, kā monolītu ģitārrifu un aizkustinošu tekstu muzikālu gleznojumu. Mūzikas apskatnieki gan biežāk lieto žanru apzīmējumus – postroks, postmetāls, ambient un alternatīvais roks vai pat sapņains, griezīgs alternatīvais roks. Latvijas klausītājam vistiešākās asociācijas šo mūziķu daiļradei varētu raksturot, minot grupu - „Soundarcade” , „Tesa” un „Das Sonntags Legion” nosaukumus.

Debijas albums “It Is Not The Night That Covers You” izdots pašās 2016. gada beigās jeb kā paši mūziķi pieteikuši to – kā konceptuālu 47 minūšu ceļojumu cauri naktij.

Neparastu šo debijas albumu padara iespaidīgais instrumentu papildinājums viesmūziķu lomā – bez ierastajām ģitārām, basu, bungām, dzirdams arī - koris, saksofons, vijoles. 2017. gada sākumā grupai pievienojas ceturtā dalībniece - čelliste Anastasija, bagātinot un pat dažādojot grupas skanējumu.

Iespaidīgais debijas albums ieguvis Baltkrievu mūzikas ekspertu balvu, kā labākais debijas albums 2016. gadā, kā arī pavēris grupai durvis uz Eiropas mūzikas tirgu.

Divas albuma dziesmas iekļautas Anglijas un Ukrainas mūzikas izlasēs – „Terrorizer” #275 un „Electric Funeral Café vol.3 .

Pirmais koncerts notiks trešdien, 25. oktobrī, Jelgavā, klubā „Melno Cepurīšu Balerija” plkst. 21.00, ieeja bezmaksas. Otrs koncerts - ceturtdien, 26. oktobrī, Rīgā, klubā „Melnā Piektdiena” , 20.00, biļetes 6-8 eur, iepriekšpārdošanā vietnē ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!