Ar pirmo oriģināldziesmu un video sevi piesaka mūziķe Krista Klentaka

Raksta attēls - Ar pirmo oriģināldziesmu un video sevi piesaka mūziķe Krista Klentaka Publicitātes foto

19.07.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma "Where" tapusi sadarbībā ar Jāni Noriņu jeb N-JAY. Dziesmas tekstu radījusi Krista, videoklipa autors - Reinis Kaldavs.

Dziesmas vēstījums ir par nemitīgu virzīšanos uz priekšu, lai sasniegtu savu mērķi par spīti grūtībām.

Videoklipā izmantoti vairāki simboli, piemēram, džungļu biezoknis, kur katram sava taka ir jāatrod. Arī durvis uz savu iekšējo pasauli vēsta – katram sava cīņa ir jāizcīna tieši ar sevi, proti, savā galvā. Galu galā tieši tu pats esi savs labākais draugs un niknākais ienaidnieks. Tev pašam sevi vispirms jāpārvar, jāsaprot uz ko tu iesi un jānotic sev. Tad puse cīņas jau būs galā. Kas zina, ko grib, spēj, ko grib!

tā par savu jauno oriģināldziesmu saka Krista.

Krista Klentaka savas muzikālās gaitas sākusi jau no 5 gadu vecuma, kad apmeklēja vokālos pedagogus. Savulaik dziedājusi grupā „The Secretz” un duetā „KARMA”, taču tagad strādā pati ar savām oriģināldziesmām un kaverversijām.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!