Artis Gāga savas mūzikas mīļotājus priecē ar jauno dziesmu “Kad Tu dejo”

Raksta attēls - Artis Gāga savas mūzikas mīļotājus priecē ar jauno dziesmu “Kad Tu dejo” Ekrānšāviņš no video

10.08.2018 / Parmuziku.lv

9.augusta vakarā galerijā “Birkenfelds”, Hotel ROMA 4.stāvā, notika komponista un saksofonista Arta Gāgas, jaunās dziesmas – videoklipa “Kad Tu dejo” prezentācija. Pasākums notika mūziķa tuvāko talanta cienītāju, draugu un atbalstītāju pulkā.

Šis ir īpašs notikums mūziķa mākslinieciskajā darbībā. Artis pirmo reizi piesaka sevi kā dziesmas autors, izpildītājs un videoklipa idejas autors, sagādājot pārsteigumu saviem klausītājiem un mūzikas mīļotājiem. Jāpiemin, ka iepriekš mākslinieks lielākoties bija redzams spēlējot saksofonu citos muzikālos projektos.

Dziesma “Kad Tu dejo” ir romantisks stāsts par divām sirdīm, ilgām un sapņiem. Tas ir stāsts par mīlestību, kas videoklipā tiek izdziedāts un izdejots.. ”Kad Tu dejo, es Tavai ēnai tuvāk eju”…

Šīs dziesmas videoklipā piedalījās baletdejotāja Viktorija Čaikova, mūziķis Kristaps Vanadziņš, čellisti Pēteris Ozoliņš un Mārtiņš Gailis, kā arī Reinis Briģis, Kaspars Kambars un Lība Skuja.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!