Chris Noah iepazīstina ar savu jaunāko singlu "You"

Raksta attēls - Chris Noah iepazīstina ar savu jaunāko singlu "You" Publicitātes foto

05.04.2016 / Parmuziku.lv

Iepriekšējā gada nogalē sevi pieteica jauns mūziķis Chris Noah (Krists Indrišonoks) ar dziesmu "Had It All". Chris ir pavadījis laiku pie jaunām dziesmām un ir gatavs iepazīstināt klausītājus ar nākamo ierakstu - "You".

Gada sākuma Chris devas uz Manheimas Universitāti, kur apmaiņas programmā apgūst Sabiedriskās attiecības. Papildus mācībām, protams, tiek rakstītas jaunas dziesmas.

"Vēl pāragri runāt par albumu, tomēr dziesmas top un drīzumā, kad atgriezīšos no mācībām, esmu iecerējis nelielu uzstāšanos tuvāko draugu un uzticamāko klausītāju lokā," ar plāniem dalās Krists.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!