Dani Ryan izdod koncertalbumu “Performance” video formātā

Raksta attēls - Dani Ryan izdod koncertalbumu “Performance” video formātā Publicitātes foto

21.11.2021

Mūziķi paši ierakstīja savu dzīvo izpildījumu un izdod to audio un video formātā. Šajā programmā katrai dziesmai ir oriģināls vizuāls pavadījums.

Aizgājušajā vasarā Dani Ryan paguva nospēlēt tikai vienu koncertu, tāpēc radās doma šo programmu izdot tiešsaistē. Grupa spēlē synth-rock žanrā un sastāv no 3 cilvēkiem.

Koncertu var noskatīties grupas YouTube kanālām savukārt no 30. novembra ierakstu varēs noklausīties arī Spotify.

Vizuāla pavadījuma autors ir Daniils.  Gandrīz visu koncerta dziesmu aranžējums ir oriģināls, kāds tas bija paredzēts koncertam. Mūziķi vēlējās, lai koncerts skanētu maksimāli dzīvi - ar dzīvā izpildījuma īpatnībām un ne pārāk apstrādātu skaņu. Visu instrumentu ierakstu organizēja vokālists Daniils, kas arī veica skaņas apstrādi un video montāžu.

Dzīvais albums sastāv no 13 dziesmām. Astoņas no tām ir no pēdējā "LP Party!" (2020), četras no albuma "Open" (2019). 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!