Pašmāju sintroka grupa Dani Ryan gatavojās otrā albuma relīzei

Raksta attēls - Pašmāju sintroka grupa Dani Ryan gatavojās otrā albuma relīzei Publicitātes foto

17.11.2020

Sintroka grupa Dani Ryan no Rīgas izdod jaunu singlu ar nosaukumu Komett. Šis ir jau trešais singls no jaunā grupas albuma PARTY!, kas iznāks gada beigās.

“Komett” stāsta par grūtu izvēli starp sapni un laimīgu, bet vienkāršu dzīvi, divu cilvēku pārdzīvojumiem un, protams, mīlestību.

Video sižets atgriež skatītājus pie grupas pirmā singla un video - RADIO ANNA, kas stāsta par galvenās varones Annas ceļojumu kosmosā. Komett dziesma un videoklips pastāstīs par to, kas Annas dzīvē notika agrāk, un par upuri, kas viņai bija jānes, lai īstenotu savu sapni - kļūt par kosmonauti.

Grupas pirmsākumi meklējami 2015. gadā, Rīgā.  Pēc vairākām sastāva izmaiņām 2019. gadā grupa uzsāka aktīvu darbību, kuras rezultātā gada beigās klājā nāca Dani Ryan debijas albums OPEN.

Grupas pamatsastāvā ir trīs cilvēki – Danīls Ravinskis (kompozīcija, sintezators, ģitāra, vokāls, vizuālie efekti, afišu veidošana), Jānis Zariņš (bungas) un Ņikita Andrejevs (bass un back vokāls).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!