“DJ Krankenwagen” piedāvā mentālās veselības muzikālo programmu “Paliec vesels!”

Raksta attēls -  “DJ Krankenwagen” piedāvā mentālās veselības muzikālo programmu “Paliec vesels!”

17.03.2021

Ir pagājis gads kopš ārkārtējās situācijas ieviešanas Latvijā un tieši tāpēc grupa “DJ Krankenwagen” pēdējos 5 gadus bija pieklususi. Taču tagad gaisā virmojot akūtam mājsēdes nogurumam, grupa stāvokli klasificē kā neatliekamu un medicīnisku. Tā steidzami atsākusi darbību, lai 21. martā plkst. 18.00 savā Facebook lapā kopā ar spēcīgu Latvijas ārstu komandu demonstrētu, kā palikt veselam, sekojot mentālās veselības muzikālajai programmai “Paliec vesels!”

“Sekojot jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, veicot eksperimentus laboratorijā uz savas un citu ādas neskaitāmas stundas, esam izstrādājuši sešu soļu mentālās veselības profilakses pasākuma programmu, kas aicina uz konkrētām darbībām: izrunā, prasi palīdzību, izgulies, uzelpo, sublimē un neizdedz! Viss, kas skatītājiem jāizdara, jāpieslēdzas video straumei, lai caur stāstiem, piemēriem un mentāli mērķtiecīgu “DJ Krankenwagen” muzicēšanu, ar ekspertu palīdzību saņemtu šo programmu,” saka grupas dalībnieki.

Programmā dzirdēsiet BKUS Bērnu psihiatrijas klīnikas vadītāju, sertificētu psihiatru, bērnu psihiatru, “Latvijas lepnuma” laureātu Ņikitu Bezborodovu; Minhenes Universitātes Medicīnas fakultātes absolventu, Dortmundas klīnaikas internās medicīnas ārstu Linardu Levitu; sertificētu psihiatru, bērnu psihiatrijas rezidentu Konstantīnu Pavlovu; PSKUS infektoloģi Aiju Vildi; neiroloģijas rezidentu, Latvijas Jauno ārstu apvienības valdes locekli Jāni Vētru un “Zelta mikrofona” laureātu, mūzikas skanējuma dakteri Ģirtu Laumani (Lomiku).

Pieslēdzies video straumei “DJ Krankenwagen” facebook lapā 21. martā plkst. 18.00. https://www.facebook.com/djkrankenwagen/.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!