Satellites LV piedāvā jaunu dziesmu

Raksta attēls - Satellites LV piedāvā jaunu dziesmu Publicitātes foto

03.06.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju rokgrupa "Satellites LV" laidusi klajā vēl vienu jaunu dziesmu no topošā studijas albuma. Skaņdarbs ar nosaukumu "Kā pievaldīt mēli?", seko pirms diviem mēnešiem izdotajam singlam "Bukovskis zinātu...".

"Atšķirībā no "Bukovska", šai dziesmai nav nepieciešams skaidrojums. Reizēm labāk ir paklusēt," dziesmas vēstījumu īsumā rezumē grupa. 

Abas dziesmas ierakstītas šā gada sākumā Rīgā kopā ar skaņu inženieri Gati Zaķi. 

Līdzīgi kā populārajā grupas dziesmā "Pirmais", arī "Kā pievaldīt mēli?" ierakstā izmantotas autentiskas 1958. gada "Philips Philicorda" ērģeles.

Iepriekšējais grupas studijas albums "Pagrīdē" klajā nāca 2012. gadā.

Šovasar "Satellites LV" atsākusi aktīvu koncertdarbību, koncertos spēlējot arī jauno muzikālo materiālu. Jau zināms, ka grupa šovasar uzstāsies festivālos "Positivus" un "Laba daba".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!