Festivāls "Kulakova nakts” izvēršas par dziedāšanas svētkiem

Raksta attēls - Festivāls "Kulakova nakts” izvēršas par dziedāšanas svētkiem Publicitātes foto

08.08.2016 / Parmuziku.lv

Sestdienas, 6.augusta, vakarā Liepājas koncertdārzā „Pūt, vējiņi” vakarā izskanēja vērienīgais festivāls „Kulakova nakts”, kurā piedalījās grupas „Pērkons”, „Menuets”, komponista Jura Kulakova meita – vijolniece Justīne Kulakova.

Dziedātājas Ieva Akuratere un Maija Lūsēna, kura šim koncertam bija sagatavojusi divu jaunu dziesmu pirmatskaņojumus; uz skatuves viesu statusā kāpa arī grupas „Willow Farm”,„Rīgas Modes”, „Moderans”, Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts, „Trīs tenori” un „Pērkona” kādreizējais solists Nauris Puntulis u.c. mākslinieki.

Aptuveni četru stundu garais vērienīgais koncerts, kuru apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju, izvērtās par īstiem sadziedāšanās svētkiem; īpaši brīžos, kad skanēja „Pērkona” un „Menueta”leģendārākās dziesmas.

Atgādināsim, ka„Kulakova nakts”, kuras tradīcija aizsākās pērnvasar Ogrē, šogad notika jau otro reizi, turklāt šoreiz Liepājā tika svinēta arī „Pērkona” 35 gadu jubileja.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!