Festivāls “LMT Summer Sound” izziņo ekskluzīvu grupas “TāTāTā” koncertu

Raksta attēls - Festivāls “LMT Summer Sound” izziņo ekskluzīvu grupas “TāTāTā” koncertu Foto: Egons Reiters

30.05.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju lielākais pludmales festivāls “LMT Summer Sound”, kas šogad norisināsies 29. un 30. jūlijā Liepājā, izziņo programmas papildinājumu. Kā īpašu notikumu organizatori atzīmē gaidāmo grupas “TāTāTā” koncertu, kas būs apvienības vienīgais koncerts šajā vasarā un pirmais kopš grupas darbības pārtraukuma 2010. gadā

Grupas “TāTāTā” kodolu veido Artis Dvarionas ( radiodīdžejs un kādreizējais grupas R.A.P. vokālists) un Reinis Briģis (ģitārists, kādreizējais Double Faced Eels dalībnieks). 2009. gadā duets kļuva atpazīstams un “Latvian Airplay TOP40” galvgali sasniedza  ar radiosingliem “Tu esi dinamīts” un “Ja nu tā esi tu”. 2010. gadā “TāTāTā” nāca klajā ar singlu un videoklipu “Domino”. Interesanti, ka grupas pati pirmā uzstāšanās notikusi tieši Liepājā, tapēc jo zīmīga ir apvienības atgiešanās pēc ieturētās pauzes Liepājas pludmales festivalā “LMT Summer Sound”.

Šī gada mākslinieku sarakstu papildina arī rokgrupa “Laika Suns”, kas nupat izdeva dziesmu “Viktors + Nora”, kā arī tāda paša nosaukuma vinila plati. Aizvadītajā gadā “Laika Suns” izdeva albumu “Gaismas lādiņš”, kas tika nominēts mūzikas balvām “Zelta mikrofons” un “Austras balva”, kā arī “Alternative.lv” balvai.

Festivāla jaunumu, “Red Bull Tour Bus” skatuvi, kuru šogad piedāvās Carnival Youth, abu dienu garumā pieskandinās grupas dalībnieku atlasītie mūziķi un apvienības, to vidū Colours Of Bubbles (LT), Würffel (EE), How Town (LV/BE), Kashuks, Ezeri, Howling Owl, Kasetes un Boys will be Boys.

Hiphop mūzikas cienītājus šogad festivālā iepriecinās Reiks, kuram jūnijā ekskluzīvi festivāla pre-party pasākumu sērijā “Ceļš uz LMT Summer Sound” paredzēti trīs solo koncerti.

Reiks, īstajā vārdā Arvis Reiks, ir Latvijas hiphopa aprindās labi zināms izpildītājs un apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka publika Reiku iepazina ar humora projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu. Šobrīd Reiks gatavo debijas albumu, no kura jau izdevis trīs singlus, kas kopumā pārsnieguši miljonu skatījumu Youtube.

Iesildīšanās pasākumu sērijas “Ceļš uz LMT Summer Sound” atklāšana notiks 2.jūnijā Rīgā, naktsklubā Coyote Fly ar Reika solo koncertu un jaunā videoklipa prezentāciju. 10. jūnijā Saldū, jaunatklātajā klubā “Nakts Muziķenē”, paredzēta grandioza hiphopa ballīte kādreizējās Saldus mūzikas skolas telpās un pagalmā. Koncertā piedalīsies hiphopa izpildītāji Reiks, Edavārdi, Kaņepe, Mazais Zaļais, Ozols ar īpaši sagatavotu DJ setu, elektroniskās mūzikas mākslinieks Lessfucc un virtuozais multiinstrumentālists Rick Feds. Pagalmā uz lielā brīvdabas ekrāna būs iespēja vērot jaunākos pašmāju mūzikas videoklipus, kā arī jaunā režisora Dāvja Dreimaņa īsfilmu par divām hiphopa paaudzēm “Laiks ir uzvarējis”. Ceļš uz LMT Summer Sound” noslēgums norisināsies 17.jūnijā Liepājā, pludmales bārā “Red Sun Buffet”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!