Grupa "Gain Fast" LMT Summer Sound pārsteidz ar iespaidīgu gaismu un dūmu šovu

Raksta attēls - Grupa "Gain Fast" LMT Summer Sound pārsteidz ar  iespaidīgu gaismu un dūmu šovu Foto: Romāns Kundeckis

01.08.2016 / Parmuziku.lv

Nedēļas nogalē Liepājas pludmalē norisinājās viens no šīs vasaras vērienīgākajiem mūzikas festivāliem LMT Summersound, kur uz Aldara skatuves kāpa arī grupa "Gain Fast".

Grupa klausītājus priecēja ar saviem zināmākajiem skaņdarbiem no visiem trīs līdz šim izdotajiem albumiem "Viss mainījies", "Tas nav no zemes šīs" un "Pāri laikam", pārsteidzot klātesošos arī ar iespaidīgu gaismu un dūmu šovu.

Mēs esam pagodināti un lepni par iespēju spēlēt un pulcināt tik lielu skaitu festivāla apmeklētājus, kas noteikti novērtēja mūsu atdevi uz skatuves.

stāsta Gain Fast solists Kaspars Zlidnis.

Grupai šī ir ļoti aktīva vasara, spēlējot vairākos pilsētu svētkos un citos āra pasākumos, vēl joprojām prezentējot savu jaunāko albumu "Pāri laikam".

Grupas sastāvā spēlē Kaspars Zlidnis, Andžejs Grauds, Rolands Stepanovs un Uldis Beitiņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!