Gapoljeri piedāvā: dziesma “Sazemējums”

Raksta attēls - Gapoljeri piedāvā: dziesma “Sazemējums” Publicitātes foto

22.02.2018 / Parmuziku.lv

Apvienība ‘Gapoljeri’ prezentē dziesmas "Sazemējums" video versiju un aicina uz 7 darba gadu jubilejas koncertu!

“Sazemējums” ir skaņdarbs, kurā mākslinieki aicina aizdomāties par mūsdienu populārajā mūzikā izmantotajām vārsmām. Dziesmas video versija tapusi saskaņā ar mākslinieka Elvija Pārpuča video vīziju un Lienītes Slišānes gaismu partitūru.

Runājot par poprača stilā iznākušo videoklipu, dziesmas teksta autors jaunais dzejnieks Kristians Kareļins atzīst, ka viss apkārt notiekošais ir sīki, lieki un nenopietni, kad pazūd elektrība un līdz ar to arī iedvesma!

  

Gapoljeri  7.darba gada ieskaņas koncerts norisināsies 16.martā, muzikāli izklaidējošajā klubā “9.vilnis”, Rīgā, Kungu ielā 8. Programmā: Projekta “Runājošās galvas” dokumetālās filmas “Gapoljeri. Veiksmes stāsts” pirmizrāde, Gapoljeri koncerts un, protams, Slepenais mākslinieks!

Ansamblis, kura sastāvā ir vokālists Kristians Kareļins, bundzinieks Normans Bārbals, kā arī ģitāristi Māris Kurtiņš, Artis Drozdovsun Normunds Zālamans, atklāj, ka dziesmu ‘Sazemējums’ var uzskatīt par otro ‘vientuļnieku’ no ‘Gapoljeri’ gaidāmā studijas albuma ar tādu pašu nosaukumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!