Gapoljeri tavā virtuvē un vasaras festivālos. Uzzini, kur koncertēs šis ekstravagantais latviešu ansamblis!

Raksta attēls - Gapoljeri tavā virtuvē un vasaras festivālos. Uzzini, kur koncertēs šis ekstravagantais latviešu ansamblis! Foto: Ekrānuzņēmums

22.04.2015 / Antra Bērtule

Gapoljeri sāk ar šlāgeri, turpina ar virtuves ballīšu skaņu celiņu un dodas hiphopa džungļos. Noklausies dziesmu un uzzini par ekskluzīviem vasaras koncertiem.

Virtuves Kabarē Apvienība Gapoljeri sintezē sevī visu, kas skan tavā virtuves maģītī. Sākot no šlāgera, līdz pat psihedēliskam avangardam. Šoreiz viņi ķērušies klāt hip hopam. Piedāvā reprezentu jeb Gangsta'ŠitS Vol.2 par aizgājušo laika ciklu, ko piedzīvojuši savā radošajā darbībā.

Šīs kompozīcijas tapšanā apvienību papildinājis hip hop mūziķis un producents ansis un Kablukovs no Dirty Deal Teatro izrādes Dienas Varonis. 

Gapoljeru pirmsākumi meklējami 2009. gada nogalē kādā Rīgas komunālā dzīvokļa virtuvē. Studiju laika bohēma, divi aktierstudenti un ģitārists- viens spēlē , otrs ļaujas brīvās apziņas plūsmai līdz brīdim, kad virtuves karstumā kāds šādu improvizāciju piefiksē digitālājā skaņas ierakstmašīnā. Tā dzimst virtuves kabarē apvienība ar skanīgo vārdu Gapoljeri (kas citā sakarā arī Google nav atrodams).

Grupa Gapoljeri aicina sagaidīt vasaru un ielūdz uz saulainās sezonas koncertiem:


1. maijā Burciņbārā Tims Mints,
23. maijā BRASALONA sezonas atklāšanā Es teicu ārprāts, viņš teica ārprāts,
11. jūlijā Festivālā Summer Sound Liepaja;

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!