Grupa "Audiokvartāls” izdod jaunu singlu

Raksta attēls - Grupa "Audiokvartāls” izdod jaunu singlu Publicitātes foto

18.10.2018 / Parmuziku.lv

Singls "Meitene lietū" tapis sadarbībā ar grupas "Laika Suns" dalībnieku un producentu Arni Račinski.

"Dziesma ir par mīlestību no pirmā acu skatiena, tomēr, vai beigas ir laimīgas, vai tas bija tikai viens mirklis, klausītājam ir jāiztēlojas pašam, " par "Meiteni lietū" stāsta grupas līderis Ivars Ozoliņš. Arī dziesmas videoklipā ir atstāta vieta skatītāju iztēlei: vai meitene lietū un radītā glezna bija realitāte vai tikai ilūzija? "Meitene lietū" videoklipā tapusī glezna ir arī jaunā singla vāciņš.

Videoklips tapis sadarbībā ar svinību vietu "Svētku pils", kuras telpās noritēja filmēšana. Video režisore ir Estere Pumpure, māksliniece Dita Endzele, bet operators Andris Koemecs. Grupas tuvākās uzstāšanās paredzētas 17.novembrī Ikšķilē un 22. novembrī Folkklubā "Ala".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!