Grupa Rock’n’Berries izdod albumu "Smoothie Call"

Raksta attēls - Grupa Rock’n’Berries izdod albumu "Smoothie Call" Publicitātes foto

24.05.2016 / Parmuziku.lv

Tuvojoties vasaras sezonai, grupa Rock’n’Berries izdod savu pirmo studijas albumu ar nosaukumu "Smoothie Call" un piedāvā jaunu singlu "Daydream".

Paši grupas dalībnieki albumu "Smoothie Call" raksturo kā skaļu saucienu pēc labas mūzikas divos dažādos diskos, 8 kompozīcijās angļu valodā un 2 dziesmās latviski. 

Pirmā diska nosaukums ir "Funky Bloom", un tā noskaņa ir tendēta uz blūza, rokenrola un funk pusi, kura muzikālā daiļrade vairāk piemērota ir inteliģentās mūzikas baudītājiem. 

"Funky Bloom" tituldziesma ir latviešu valodā, un tā ir grupas pirmais izdotais singls "Ceturtdienas vakarā". Interesants fakts, ka 2016. gads iesākās ceturtdienas vakarā, grupas prezentācijas pasākums notiks ceturtdienā un arī albuma tituldziesma ir – "Ceturtdienas vakarā".

Otrā diska nosaukums ir "Electric Buzz", un šajā albuma daļā var saklausīt mūsdienu elektroniskās mūzikas skaņas apvienojumā ar tādiem stiliem kā pops un roks, attiecīgi šī albuma daļa ir vairāk piemērota jauniešiem un ballītēm. 

"Electric Buzz" tituldziesma ir angļu valodā, un tā ir grupas otrais izdotais singls "Footsteps", taču šī albuma pēdējā dziesma ir balāde ar nosaukumu "Dvēselīt".

Albuma "Smoothie Call" idejiskais pamats tika ielikts 2015.gada vasarā, kad grupa pavadīja 3 mēnešu koncertu sēriju Bulgārijā, taču tas tika ierakstīts un noproducēts tepat Latvijā, ierakstu studijā pie Kārļa Šteinmaņa. Albuma titulbildes neordinārā dizaina autore ir jaunā māksliniece Barbara Dzērve, kas ar savu dizainu piešķīrusi unikālu odziņu albumam. 

Līdz ar ‘"Smoothie Call" izdošanu, Rock’n’Berries piedāvā trešo albuma singlu "Daydream".

Diski izgatavoti ierobežotā daudzumā un ir paredzēti kā prezentācijas materiāli, tādēļ par to iegūšanu var uzzināt sazinoties ar grupu šeit: Smoothie Call CD

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!