Grupas "Dabasu Durovys" nodod klausītāju vērtējumam dziesmu "Asteris"

Raksta attēls - Grupas "Dabasu Durovys" nodod klausītāju vērtējumam dziesmu "Asteris" Publicitātes foto

20.10.2022

Pašmāju poproka grupa "Dabasu Durovys" uzsākusi ceļu pretim jaunam albumam, kas solās dienasgaismu ieraudzīt nākamgad. Mūziķi nolēmuši, ka pirms gala rezultāta nodošanas klausītājiem, iepriekš tiks publicēta viens vienīgs singls.

Dziesmas "Asteris" ir rudens gadalaika un rudens sajūtu dziesma. Tā ir ieturēta grupai netipiskā Kantrī/Folk manierē. 

Ierakstā piedalījās Aleksandrs Tamans (bungas), Mārcis Lipskis (bass), Arnis Slobožaņins (balss, ģitāra), Māris Veliks (ģitāra), Vladimirs Šuvalovs (akordeons), Amanda Lapa (balss)

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!