Humorroka grupa “Pirmais Kurss” izdod singlu “Izbrauciens” un videoklipu

Raksta attēls - Humorroka grupa “Pirmais Kurss” izdod singlu “Izbrauciens” un videoklipu Publicitātes foto

15.02.2021

Humorroka grupa “Pirmais Kurss” izdod singlu “Izbrauciens” un videoklipu no 9. martā gaidāmā albuma “Interkurss”. Albums būs muzikāls apcerējums 14 daļās par mīlestības skaistumu un postu jauno vīriešu dzīvēs. Singls “Izbrauciens” ir pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Singls “Izbrauciens” ļauj pakavēties atmiņu lentēs un kasetēs par bijušo, kad jauno vīriešu prātus nodarbināja ne tikai mīlestības problēmas, bet vēl daudzi citi dzīves šķēršļi, kuri apdziedāti grupas pirmajā debijas albumā “Problēmas”.

“Pati dziesma, protams, ir salīdzināma ar to brīdi, kad visa kompānija sasēžas auto un dodas ceļā uz galamērķi, taču tad nevienam vēl nav nojausmas par to, kas viņus sagaida šajā ceļojumā. Tāda naiva un optimistiska pašmāju braucamdziesma, kas aizvedīs mūs un Jūs līdz 9. martam, kad tiksimies ar mūsu ilgi gaidīto galamērķi - otro albumu “Interkurss”, stāsta Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls).

Aleksandrs Okonovs (taustiņi, vokāls) dalās savā izbraucienu pieredzē: “Reiz es pamodos un devos stopēt uz Palangu. Vakarā iekļuvu kautiņā ar koku kādā Tallinas parkā. Lieki teikt, ka mans plāns braukt uz Lietuvu bija izgāzies. Dzīve ir kā ceļojums, kur svarīgs nav galamērķis, bet gan pats ceļš.”

Par dziesmas videoklipu stāsta Francis Upaciers (ģitāra, vokāls): “Video stāsts mūs atgriež atpakaļ nākotnē, kad viss bija krāsaināks, bet miglainā attēlā. Tomēr svarīgs jau nav attēls, bet gan saturs un tilpums.” Dāvis Mazurenko (ģitāra, vokāls) papildina: ““Izbrauciens” iebrauc jūsu austiņās ar svaigi vecu vēstījumu par laiku, kad katrs brauciens bija īpašs un kasetēs paliekošs, par kādu šodien mēs varam tikai pasapņot.”

Singla “Izbrauciens” vārdu un mūzikas autori ir grupa “Pirmais Kurss”. Dziesmas mikss - Arnis Račinskis, masters - Kaspars Ansons, Krišjānis Geidāns. Dziesmas producents - Dāvis Mazurenko.

Grupa “Pirmais Kurss” 9. martā aicina uz nebijušu albuma “Interkurss” prezentāciju. Gaidi informāciju un seko ne tikai sirds amoram, bet arī “Pirmajam Kursam” sociālajos tīklos! “Pirmais Kurss” novēl aizraujošu otrā albuma “Interkurss” gaidīšanas laiku!

Grupā spēlē Francis Upaciers (ģitāra, vokāls), Aleksandrs Okonovs (taustiņi, vokāls), Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls) un Dāvis Mazurenko (ģitāra, vokāls).

 “Pirmais Kurss” ir normālu jauniešu kolektīvs, kas katrā laikā spēlē foršu mūziku. Puiši uz goda, savā vienpadsmit gadu pastāvēšanas periodā nospēlējuši koncertus visā Latvijas teritorijā un izdevuši albumu “Problēmas”, kas vēsta par sasāpējušām tēmām - neveiksmīga jauna auto iegāde, šķūņa būvniecības process, problēmas ar matiem un internetu. Koncertos spēlē orģinālmūziku un atsevišķus Latvijas mūzikas šedevrus. Mūziķis Intars Busulis atzinis: “Šī ir pasaules grupa nr. 1 Latvijā!”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!