Humorroka grupa “Pirmais Kurss” izdod singlu “Sekotājs”

Raksta attēls - Humorroka grupa “Pirmais Kurss” izdod singlu “Sekotājs” Publicitātes foto

02.07.2020

Humorroka grupa “Pirmais Kurss” izdod singlu “Sekotājs” no otrā grupas studijas albuma “Interkurss”, kas klausītājiem būs pieejams jau rudenī.

Grupas otrā albuma “Interkurss” otrais singls “Sekotājs” seko albuma pirmajam priekšvēstnesim - singlam “Mīlestība sāp”, kas turpina patiesas mīlestības meklējumus puišu dzīvēs. “Sekotājs” galvenais vēstījums ir par sekošanu savai sirds balsij, savai mīlai arī tad, ja mīla nav tik pretimnākoša, par ko dalās bundzinieks Valdis Avotiņš: “Lielajā dzīvē iespējamas dažādas situācijas, bet šis skaņdarbs ir par pašu galveno – mīlestību, varbūt nedaudz biedējošu un pat maniakālu, bet tomēr īstu un patiesu mīlestību.”

Grupas basists Kārlis Zemītis labi pazīst sajūtu, kad gribas zināt vairāk un vairāk: “Aicinu tevi doties ārā un pasekot sev svarīgiem cilvēkiem ne tikai soctīklos, bet arī tumšā naktī krūmos. Par to nav jākautrējas, taču labāk darīt visu, lai tevi nepamana, citādi var sanākt neveikla situācija.”. Dziesmas stāstu papildina grupas taustiņmeistars Aleksandrs Okonovs: “Mums katram ir bijis periods, kad nomāc karsta vēlme pēc kādas īpašas sirsniņas. Tā vietā, lai “izietu uz kontaktu”, mēs atveram internetu un mēģinām uzzināt vairāk, kļūstot par īstiem sekotājiem.”

Singla “Sekotājs” vārdu un mūzikas autori – Dāvis Mazurenko, Francis Upaciers, Kārlis Zemītis, Aleksandrs Okonovs. Ieraksta bundzinieks – Kaspars Grigalis. Dziesmas mikss un masters – Arnis Račinskis. Video – Andris Kudors, Aleksandrs Okonovs, Kārlis Zemītis, Una Cekule.

Grupa “Pirmais Kurss” novēl aizraujošu otrā albuma gaidīšanas laiku un atgādina - seko ne tikai savai sirdij, bet arī “Pirmajam Kursam” sociālajos tīklos!

Grupā spēlē Francis Upaciers (ģitāra, vokāls), Valdis Avotiņš (sitaminstrumenti, vokāls), Aleksandrs Okonovs (taustiņi, vokāls), Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls) un Dāvis Mazurenko (ģitāra, vokāls).

 

“Pirmais Kurss” ir normālu jauniešu kolektīvs, kas brīvajā laikā spēlē foršu mūziku. Puiši uz goda, savā desmit gadu pastāvēšanas periodā nospēlējuši koncertus visā Latvijas teritorijā un izdevuši albumu “Problēmas”, kas vēsta par sasāpējušām tēmām - neveiksmīga jauna auto iegāde, šķūņa būvniecības process, problēmas ar matiem un internetu. Koncertos spēlē orģinālmūziku un atsevišķus Latvijas mūzikas šedevrus. Mūziķis Intars Busulis atzinis: “Šī ir pasaules grupa nr. 1 Latvijā!”

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!