Indī poproka grupa “Riverfall” piedāvā jaunu dziesmu “Citu radītās kartes”

Raksta attēls - Indī poproka grupa “Riverfall” piedāvā jaunu dziesmu “Citu radītās kartes” Publicitātes foto

06.01.2020

Indī poproka grupa “Riverfall” klausītāju vērtējumam nodod oriģināldziesmu “Citu radītās kartes”. Šis ir trešais grupas mūzikas straumēšanas vietnēs pieejamais singls.

Dziesma ir par sava unikālā ceļa atrašanu, nokļūšanu tuvāk mērķim tuvākā vai tālākā nākotnē. “Dziesmu sarakstīju laikā, kad dēliņš bija tikko iemācījies velties, kas ir arī vienā no dziesmas rindiņām”, stāsta grupas vokālists, ģitārists un dziesmas autors Jānis Uplejs. “Skatoties kā bērns mācās apgūt jaunas lietas jutos iedvesmots, jo viņš nepadodas. Pēc kritiena vienkārši pieceļas un mēģina atkal, līdz izdodas sasniegt savu mērķi.”

Dziesma ierakstīta VEF Kultūras pils ierakstu studijā, kur to miksējis un masterējis Jānis Ķuņķis.

Grupas pamatsastāvā ir trīs dalībnieki - Kaiva un Jānis Upleji un Ādams Kolets (Adam Collett) no Lielbritānijas. Savukārt bungas attālināti iespēlējis Tonijs Midltons (Tony Middleton) Oklahomā, ASV. “Fantastiski, ka mūsdienās var spēlēt kopā pat atrodoties katrs savā okeāna pusē. Mēs šo izdevību izmantojam jau otro reizi!” smejas Jānis.

Grupa “Riverfall” muzicē kopš 2016. gada nogales un kā paši dalībnieki saka - katrs skaņdarbs ir radošu meklējumu rezultāts, tādēļ tas ir kā sajauktā secībā palaists mīļāko dziesmu saraksts – roks, reps, elektronika un romantisks pops.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!