Irving Ark sevi piesaka uz Latvijas mūzikas skatuves

Raksta attēls - Irving Ark sevi piesaka uz Latvijas mūzikas skatuves Publicitātes foto

30.09.2015 / Parmuziku.lv

Šī gada vasarā Irving Ark kopā ar producentu Kristoferu Harrisu (Lielbritānija) uzsāka darbu ierakstu studijā Rīgā un šobrīd plašākai sabiedŗibai tiek piedāvāts singls Vajag satikties.

“Aizvadītais laiks studijā ļāva mums ienirt dziļāk savas skaņas meklējumos, kā arī izveidot daudz ciešāku un personīgāku grupas savstarpējo ķīmiju. Šajā sākuma posmā ļoti būtiski bija tas, ka mums līdzās bija producents, kura mūzikas gaumei un radošajām izvēlēm spējām uzticēties pilnībā.” atzīst grupas līderis Kristaps Tālbergs.

Vajag satikties ir pirmais singls no gaidāmā Irving Ark debijas albuma Magnēts, kurš klajā nāks šī gada nogalē.    

Grupa Irving Ark radās pirms nepilniem diviem gadiem. Grupas kodolu veido Kristaps Tālbergs un Mārcis Jukumsons-Jukumnieks, kam laika gaitā pievienojās Kaspars Niklasons, Krišjānis Bremšs un Sandris Šīrants.

Neliels ieskats, kā studijā tapa grupas pirmā dziesma. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!