Jaunā popdziedātāja Aleksandra izdod dziesmu “Neizdzīvotie sapņi”

Raksta attēls - Jaunā popdziedātāja Aleksandra izdod dziesmu “Neizdzīvotie sapņi” Publicitātes foto

13.09.2023

Ar dziesmu “Neizdzīvotie sapņi” pie klausītājiem atgriežas dziedātāja Aleksandra, aicinot klausītājus uzdrīkstēties realizēt savas kvēlākās ieceres.

"Dziesma “Neizdzīvotie sapņi” tapa labu atmiņu iespaidā, kuras es biju pavadījusi kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Bet sapratu arī to, ka ir lietas, kuras vēl neesmu paspējusi izdarīt, un arī mūzikai vēlos strādāt daudz mērķtiecīgāk. Dziesma rezonēs ar klausītājiem, jo mums katram ir savi sapņi, kurus vēlamies realizēt - vienam tā būs ceļošana, otram - sports." saka dziedātāja Aleksanda.

"Aleksandrai ir tāds talants, ja to neizmantos, tas tik tiešām būs zaudējums! Dziesma atnāca pēc laika, kad mēs nebijām tikušies pusgadu. Es domāju - viss, bet tad viņa atnesa šo dziesmu,"  pauž dziesmas līdzautors Oskars Barsuks.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!