Jaunā popmūziķe Aleksandra izdod otro dziesmu

Raksta attēls - Jaunā popmūziķe Aleksandra izdod otro dziesmu Publicitātes foto

23.09.2021

Ar otro dziesmu un videoklipu “Viss sākas no jauna” Latvijas popmūzikas skatuvē savu vārdu nostiprina dziedātāja Aleksandra.

Kā izsakās pati mūziķe: “Protams, ka dziesmas stāsts ir par mīlestību un attiecībām. Par jaunu dzīves sākumu, jaunu dzīves nodaļu kurā tu vari sajust dzīvesprieku un laimi. Dziesmai nav īpaša “message” vai zemtekstu - tu klausies stāstu un izproti vai tas rezonē ar tevi, vai nē. Katrs dziesmu var uztvert pa savam un varbūt kādam ir bijusi tāda paša pieredze vai līdzīga. Vienmēr dzīvē būs šķēršļi, kuri būs jāpārvar, tāpēc nav laba bez ļauna un viss sākas no jauna.”

Dziesmas tapšanā piedalījies mūzikas producents Fakts (Jānis Šmēdiņš) un dziesmas līdzautori ir Oskars Barsrags un Agnese Rozniece. Savukārt, videoklipa tapšanā piedalījusies video producentu komanda - Armless Bird Productions (Ritvars Stankevičs, Christiana Budcenko, Artūrs Vanags), bet galvenajās lomās ir pati Aleksandra un viņas draugs Artūrs.

Interesanti, ka videoklipa sākumā redzamā kūka ar dziesmas nosaukumu video filmēšanas dienā gandrīz izgāzusi visu filmēšanu. “Kūkai virsrakstu mēs uzrakstījām paši mājās ar Artūru, un domājām, ka nekas ar to kūku nenotiks. Tā bija samērā karsta diena un kūka bija atstāta automašīnā visu filmēšanās laiku. Diena bija tik piepildīta notikumiem, ka aizmirsām paskatīties, vai ar to viss ir kārtībā. Brīdī,  kad mums bija jāsāk filmēt kadri ar kūku, atverot iepakojumu, ieraudzījām, ka uzraksts ir izplūdis pa visu virsmu. Producentu komandas Kristiānai, par laimi mašīnā stāvēja kociņi ar kuriem tad mēs saglābām visu ko varēja saglābt. Savukārt pēc filmēšanas kūku apēdām maksimums 5 minūtēs.” Stāsta mūziķe.

Uzaugusi, klausoties popmūziku un iedvesmojoties no tādiem māksliniekiem kā popmūzikas lakstīgala Ariana Grande, Summer Walker, Doja Cat, grupas BTS, arī savu mūziku Aleksandra raksta R&B/pop stilistikā, kas pašai ir vistuvākā. Pirmos mūzikas pamatus Aleksandra apguvusi pie Maijas Sējānes, savu laiku mācījusies arī Augusta Dombrovska mūzikas skolā. Četrus gadus, mūzikā un dziesmu rakstīšanā izglītojās pie Agneses Rakovskas un pēc Agneses ierosinājuma Aleksandra sāka nopietnāk pievērsties savu dziesmu rakstīšanai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!