Vai džezā tiešām tikai meitenes? Uzzini, kurš būs labākais Riga Jazz Stage 2015 superfinālā!

Raksta attēls - Vai džezā tiešām tikai meitenes? Uzzini, kurš būs labākais Riga Jazz Stage 2015 superfinālā! Foto: Publicitātes foto

10.04.2015 / Parmuziku.lv

Jau trešo dienu norisinās Riga Jazz Stage 2015, kas šodien ieiet izšķirošajā fāzē – 19.00 Splendid Palace notiks superfināls, līdz kuram tikušu 12 labākie jaunie džeza izpildītāji.

Pēc konkursantu kārtas numuru izlozes 8. aprīlī, vakar, 9. aprīlī, 23 jaunie džeza izpildītāji uzstājās konkursa finālā, lai divās kategorijās sacenstos par labākā mūziķa godu. Kategorijā Džeza Trompete dalību turpinās četri no septiņiem mūziķiem, savukārt Džeza Vokāla nominācijā cīņā joprojām ir astoņi no sešpadsmit dziedātājiem.

Riga Jazz Stage 2015 sacentās džeza izpildītāji no kopsummā 11 valstīm - Latvijas, Lietuvas, Austrijas, Spānijas, Izraēlas, Vācijas, Slovēnijas, Krievijas, Kanādas, Gruzijas un Lielbritānijas. Šodienas konkursa rezultāti tiks paziņoti rīt, apbalvošanas ceremonijas laikā, kad īpaši tiks izcelti pirmo trīs vietu ieguvēji, labākais improvizētājs, kā arī sponsoru specbalvu ieguvēji. Pēc laureātu paziņošanas koncertu sniegs džeza izpildītājs Entonijs Strongs (Anthony Strong) no Lielbritānijas, kuru mūzikas kritiķi jau paspējuši nodēvēt par britu jauno džeza superzvaigzni ar spožu nākotni.

Superfinālistu saraksts:

Džeza Trompete:

Gerhard Ornig /Austrija/

Magnuss Bauģis /Latvija/

Oskars Ozoliņš /Latvija/

Pol Omedes /Spānija/

Džeza Vokāls:

Anna Lukshina /Russia/

Aušra Paliuše /Lietuva/

Beāte Zviedre /Latvija/

Daumants Kalniņš /Latvija/

Ieva Paniulaitye /Lietuva/

Kristina Trezune /Latvija/

Polina Zizak /Krievija/

Tamuz Nissim /Izraēla/

Superfinālisti uzstāšanās kārtību izlozēs neilgi pirms uzstāšanās. Visas biļetes uz Riga Jazz Stage 2015 superfināla koncertu ir izpārdotas.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!