Latvijas “Playboy” Žanis Pavlovskis izdod solo projekta “PAVLO” debijas mini albumu

Raksta attēls - Latvijas “Playboy” Žanis Pavlovskis izdod solo projekta “PAVLO” debijas mini albumu Albuma vāciņš

22.11.2018 / Parmuziku.lv

Reperis PAVLO jeb īstajā vārdā Žanis Pavlovskis nupat publicējis savu solo debijas albumu “Playboi”.

Populārais jauniešu elks un reperis PAVLO jeb īstajā vārdā Žanis Pavlovskis, nupat priecējis fanus un mūzikas klausītājus, izdodot savu pirmo solo relīzi “Playboi”, kas oficiāli uzskatāms arī par mākslinieka debijas albumu.

“Playboi ir stāsts par parastu puisi ar nedaudz lielākām ambīcijām nekā ir pieņemts sabiedrībā. Tas ir stāsts par puisi, kurš neskatoties uz to, ka “tava čiepa” viņam raksta, dziļi sirdī tomēr arī grib īstu mīlestību, ne tikai dārgas drēbes un dārgas mašīnas. Šis ir stāsts par puisi, kurš neskatoties uz to, ka dzīvo vidē, kur viss ir nopērkams, pieejams un neīsts, nav palicis par tādu. Šis ir stāsts par katru no mums, momentos, kad kāds tevi nav sapratis pareizi vai nepieņem tevi, tikai tāpēc, ka tu esi pieradis dzīvot citādāk un gribi dzīvot citādāk. Ar albumu vēlos pateikt, lai klausītājs atmet pārāk lielo nopietnību gan pret sevi, gan pret apkārtējiem un izbauda dzīvi, kamēr ir tāda iespēja” stāsta pats mūziķis.

Minialbums sastāv no piecām kompozīcijām un par to muzikālajiem pavadījumiem parūpējies zviedru producents Izak, kurš strādājis ar tādām mūzikas zvaigznēm kā Pharaoh, YBN Nahmir, Kizaru, wififuneral u.c. “Playboi” ierakstīts un apstrādāts pie repera rolanda če.

Kā teikts repera paziņojumā medijiem, PAVLO Latvijas šovbiznesa un mūzikas aprindās uzmirdzēja 2014. gadā, kad guva plašu atpazīstamību grupas “OLAS” sastāvā, kopā ar reperi Reiku. Pēc vairāku hitu un albuma izdošanas “OLAS” sastāvā, PAVLO kā solo mākslinieks sāka sadarboties ar populāro grupu Singapūras Satīns, ņemot dalību dažos apvienības populārākajos hitos. Šajā pirms-albuma periodā mūziķis strādājis arī ar izpildītāju Trap Love, kā arī izdevis videoklipu “Zombie”, kopā ar grupas New Wavy dalībnieku ROACH.

“Playboi” pieejams lielākajos straumēšanas servisos - Spotify, Apple Music, Deezer u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!