Makree izdod disko singlu ar Nīderlandē bāzēto ierakstu kompāniju ‘Altra Moda Records’

Raksta attēls - Makree izdod disko singlu ar Nīderlandē bāzēto ierakstu kompāniju ‘Altra Moda Records’ Publicitātes foto

01.12.2021

Elektroniskās mūzikas producents un dīdžejs Makree (Mārtiņš Makreckis) izdevis disko singlu ‘Forever' ar Nīderlandē bāzēto ierakstu kompāniju ‘Altra Moda Records', kas ir viena no ikoniskākajām neatkarīgajām ierakstu kompānijām Eiropā.

Tā izdevusi tādus ierakstus kā Michael Grey 'The Weekend', Skee-lo 'I Wish', Blueboy 'Remember Me' un daudzus citus.

“Disko žanram vienmēr ir bijusi īpaša vieta manā mūzikas bibliotekā un dīdžejsetos. Bērnībā klausījos to, ko atskaņoja mans tētis un viņam bija gana liela disko mūzikas kolekcija,” par relīzi stāsta Makree. “Šajā dziesmā centos saglabāt disko esenci - labo sajūtu mūziku, ar vēlmi to izdzirdot celties kājās un dejot.”

Kopš Makree sadarbības ar britu mūzikas producentu Secondcity, kuru kopdarbu ‘Never Been In Love’ izdeva Sony UK izdevniecība, latviešu mūzikas producents izdevis vairākus ierakstus ar Meksikā, Anglijā, Nīderlandē un Austrālijā bāzētām ierakstu kompānijām.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!