Makree izdod dziesmu ar Londonā bāzēto ierakstu kompāniju ‘Wh0 Plays Records’

Raksta attēls - Makree izdod dziesmu ar Londonā bāzēto ierakstu kompāniju ‘Wh0 Plays Records’ Publicitātes foto

06.09.2021

Elektroniskās mūzikas producents un dīdžejs Makree (Mārtiņš Makreckis) izdevis singlu ‘Heading South' Londonā bāzētās ierakstu kompānijas ‘Wh0 Plays’ paspārnē. Ar šo ierakstu kompāniju Makree jūnija sākumā izdeva singlu ‘Told You Once’, to savos DJ setos nospēlēja Tiesto, Guz, Illyus Barientos un citi deju mūzikā atzīti vārdi.

“Pirmo reizi izdzirdot dziesmā esošo indiešu vokālu, man radās idejas kā šo pārstaisīt par deju mūzikas dziesmu. Pēc pirmo versiju atskaņošanas savos DJ setos, saņēmu labu reakciju no cilvēkiem, kas mani pārliecināja ideju pēc iespējas ātrāk pabeigt un laist pasaulē,” par relīzi stāsta Makree.

Kopš Makree sadarbības ar britu mūzikas producentu Secondcity, kuru kopdarbu ‘Never Been In Love’ izdeva Sony UK izdevniecība, latviešu mūzikas producents izdevis vairākus ierakstus ar Meksikā, Anglijā, Nīderlandē un Austrālijā bāzētām ierakstu kompānijām.

Ierakstu kompāniju ‘Wh0 Plays’ vada Britu DJ duets Wh0, kurš izdevis dziesmas ar ierakstu kompānijām Sony Music, Toolroom records u.c.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!