Moderna mīlestības dziesma Makree un Ed Rallidae izpildījumā

Raksta attēls - Moderna mīlestības dziesma Makree un Ed Rallidae izpildījumā Publicitātes foto

31.07.2020

Šodien, 31. jūlijā pie klausītājiem nonāk latviešu DJ un producenta Makree (Mārtiņš Makreckis) un izpildītāja Ed Rallidae (Edvards Grieze) jaunākais kopdarbs – moderna mīlestības dziesma “Critical”.

Vasaras atvaļinājumu  pilnbriedā, pašmāju mūziķi  - Makree un Ed Rallidea izdod dziesmu par pagātnē atstātām attiecībām, kuru emocionālais haoss vēljoprojām turas svaigās atmiņās.  Dziesma ir patiess kopdarbs – abi mūziķi ir autori gan mūzikai, gan dziesmas tekstam. Dziesmas skanējuma prducents ir Makree.  Abi mūziķi jau iepriekš strādājuši kopā pie vairākām citām dziesmām, pirmā tika izdota 2014. gadā - “Clouds”.

Producenta un DJ Makree vārds Latvijas mūzikas scēnā jau zināms kādu laiku un saistāms ar kvalitatīvu, pasaules līmenim atbilstošu deju mūzikas skanējumu, ne velti viņa dziesma “Never Been in Love” tika izdota Sony UK paspārnē un BBC Radio 1 ēterā  to atskaņoja deju mūzikas apskatniece Annie Mac.

Dziedātājs Ed Rallidae  plašāku atpazīstamību guva pēc sadarbības ar dziedātāju Aminatu Savadogo, kas rezultēja dziesmas „What I had With You’’ radīšanā. Ar šo dziesmu Eds startēja LTV televīzijas šovā „Supernova 2018”. 2019. gada oktobrī mākslinieks savu unikālo tembru ietērpa koncept-albuma ‘’Undone’’ krāsās, kura singls ‘’Masterpiece’’ vēljoprojām aktīvi rotē radio viļņos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!