Dziedātājai Karlīnai jauna dziesma un video “Kā es gribētu”

Raksta attēls - Dziedātājai Karlīnai jauna dziesma un video “Kā es gribētu” Publicitātes foto

06.10.2023

Pēc nelielas pauzes, dziedātāja Karlīna ir atgriezusies ar jaunu dziesmu un romantisku mūzikas video, "Kā es gribētu”.

Dziesma "Kā es gribētu" ir Karlīnas un viņas vīra Gundara Tomaša kopdarbs. Mūzikas producents ir Arnis Račinskis, savukārt video klipa montāžu un režiju uzticēta Harijam Blazem.

"Pēc lielākas pauzes, kas bija ļoti nepieciešama, lai atrastu sevi un būtu pārliecināta par sevi, ir ļoti liels prieks pieteikt sevi atpakaļ uz mūzikas skatuves. Šī dziesma tapusi ar, manuprāt, vienu no labākajiem producentiem Latvijā, un viens no dziesmas vārdu autoriem ir nu jau mans vīrs, ko tajā brīdī, kad tapa šī dziesma, pat nenojautu," dalās Karlīna par savu jauno muzikālo ceļojumu.

"Kā es gribētu" ir dziesma, kurā mijas talantīgi cilvēki un dziedātājas "dark feminine" enerģija, radot gan dziesmas stāstu videoklipā, gan melodijā. Šī jaunā dziesma ir pirmais solis ceļā uz vēl vairāk jaunas mūzikas no Karlīnas puses.

Karlīna ar prieku dalās ar saviem plāniem nākotnei, nākamā gada sākumā tiks izdots mini albums, līdz tam viņa sola pārsteigt savus klausītājus ar vēl vairāk personīgiem mūzikas stāstiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!