Mūziķis Rick Feds izdot otro singlu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - Mūziķis Rick Feds izdot otro singlu no gaidāmā albuma Publicitātes foto

31.07.2020

Mūziķis Rick Feds nāk klajā ar otro singlu “Crickets”, kas tapis sadarbībā ar dziedātāju Annemaria un pārsteidz ar Latvijā netipisku skanējumu.

Rick Feds otrā singla “Crickets” dūmakainais, bet vasarīgais skanējums ir piemērots kādam lietainam pārdomu vakaram vai, tieši pretēji - būs enerģijas lādiņš dienas sākumam. Darbs tapis sadarbībā ar jauno latviešu dziedātāju Annemaria, kuras samtainais, ar soulmūzikas pildītais tembrs rada maģisku noskaņu.

Dziesma iekļaujas gan popmūzikas, gan elektroniskās mūzikas stilistikā, sevī ietverot arī akustisko instrumentu skanējumu. Tā vēsta par mākslinieka meklējumu pēc sava radītāja un dziļākas izpratnes par dzīves nozīmi.

Pasaulē popularitāti gūstošais latviešu mūziķis Rick Feds ikreiz pārsteidz klausītājus ar jaundarbiem un tehnoloģiskajiem novatorismiem.  Mūzikas producents un izpildītājs ir atzīts kā viens no “Topfinger-drumming” pārstāvjiem pasaulē. Viņš ir pirmais latviešu izcelsmes izpildītājs, kurš pārstāv sešas lielākās mūzikas instrumentu ražotājkompānijas. Ilgstoša pieredze akadēmiskajā un džeza mūzikā apveltījusi mākslinieku ar iemaņām, kas elektroniskās bītu mūzikas izpildījumu paceļ jaunā līmenī – neatkarīgi no laika un telpas.

Martā mūziķim bija paredzēta jau otrā ASV koncerttūre, kura Covid-19 dēļ tika atcelta dienu pirms izlidošanas. Tas devis laiku jaundarbu radīšanai un dažādām digitālām sadarbības iespējām ar pasaulē spēcīgākajiem mūzikas producentiem. Šo sadarbību stilistiski krāšņo rezultātu varēs novērtēt rudenī, kad gaidāms pirmais mūziķa albums “Future Human”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!